Par Aerobiku ūdenī:

Kāda ir ūdens labvēlīgā ietekme uz organismu un ko mums dod ūdens aerobika??? Pētījumi liecina, ka tikai mazai daļai no mums dzīves laikā izdodas izvairīties no muguras sāpēm. Mazkustīgs dzīvesveids, darbs pie datora, stress un liekais svars šīs sāpes vēl vairāk pastiprina. Viens no paņēmieniem, kā cīnīties ar mokošajām muguras sāpēm vai izvairīties no tām ir apmeklēt ūdens aerobikas nodarbības! Ūdens aerobikas nodarbībās veicot speciālos vingrinājumus ūdenī muguras spriedze mazinās, vingrinājumi efektīvi nostiprina vārgos vēdera, muguras un krūšu muskuļus un to saites nepārslogojot muguru. Tikai pietiekama muguras un vēdera muskulatūras nostiprināšana ļauj izvairīties no sāpēm mugurā. Ūdens aerobika- lielisks muskulatūras treniņš! Ūdens aerobikas laikā netiek traumētas starpskriemeļu locītavas un diski, jo ūdenī notiek tikai plūstošas kustības un nav triecienu uz mugurkaulu. Kā arī nodarbības laikā mazinās muskuļu tonuss, jo vingrinājumi tiek izpildīti gan koncentrācijas, gan atbrīvošanās fāzēs un nepārtraukti ar ūdens palīdzību notiek jūsu ķermeņa pašmasāža. Nobeiguma daļā maksimāla atbrīvošanās un interesanti stiepšanās vingrinājumi. Ūdens aerobika ir patiešām piemērota ikvienam!

Izpildot vingrojumus ūdenī samazinās slodze uz ķermeņa locītavām, un cilvēks ir pasargāts no traumu riska. Ūdens vide brīnumaini harmonē ar tajā izpildāmajiem vingrojumiem, tāpēc jūsu organisms patērē par 50% vairāk enerģijas, nekā uz zemes un vienlaikus ar fizisko slodzi ķermenis tiek arī masēts, izzūd celulīts, nostiepjas āda, kā arī organisms norūdās un uzlabojas pašsajūta. Ūdens aerobika tā ir lieliska skaistumkopšanas procedūra!  

Nav noslēpums, ka nodarbojoties ar parasto aerobiku zālē rodas iespēja gūt traumas (sastiept saites, izmežģīt locītavu), īpaši sievietes, kurām ir problēmas ar pārmērīgu lieko ķermeņa svaru. Ko darīt? Dāmas, ūdens aerobika ir domāta tieši jums! Ūdens aerobika nodrošinās jums labu veselību un teicamu pašsajūtu, jo ūdens temperatūra baseinā ir ap 28°C, bet cilvēka ķermeņa temperatūra ir 36,6°C. Šī atšķirība veicina kaloriju patēriņu un līdz ar to ķermeņa masas samazināšanos, kā arī uzlabojas organisma siltuma regulācijas fizioloģiskie mehānismi un cilvēka organisms norūdās.

Arvien biežāk, lai atveseļotos pēc dažādām traumām un operācijām izmanto ūdens vingrojumu labvēlīgo ietekmi uz organismu Tāpēc ūdens aerobika tiek pielietota arī kā terapija no gūtajiem savainojumiem, tā labvēlīgi ietekmē rētu izlīdzināšanos un kustību amplitūdas palielināšanos mazkustīgās locītavās. Ūdens terapijas programmas paātrina atveseļošanos un samazina medicīniskās izmaksas. Ūdens aerobika- paātrina atveseļošanos un samazina medicīniskās izmaksas.

Novecošanos, lieko svaru, muguras sāpes, kaulu un locītavu savainojumus, artrītu ( locītavu iekaisumu ), sirds slimības u.c. - to visu var ārstēt izmantojot ūdens aerobiku kā terapiju. Kā arī regulāri nodarbojoties ar aerobiku ūdenī, Jūs varat uzlabot savu veselību, ķermeņa formu, spēju pārvaldīt savu ķermeni, kas izraisīs ilgstošu pozitīvo efektu uz Jūsu pašvērtējumu, emocionālo un psiholoģisko stāvokli. Ūdens aerobika sniedz prieku, gandarījumu un uzstādīto mērķu sasniegšanu!

 Atgriezties atpakaļ

 Nodarbību grafiki