Atsauksmes:

Kontakti:


Trenere: Evita Volkova

Tel: 29785626

Ja arī Jūs vēlaties dalīties savā pieredzē ar citiem vai uzdot jautājumu, tad droši sazinieties  ar mani!

Aerobika ūdenī grūtniecēm

Oksana (31 gads, nodaļas vadītāja bankā)

„Sākot ar 20.grūtniecības nedēļu un līdz grūtniecības pēdējām  dienām regulāri apmeklēju ūdens aerobikas nodarbības. Pirms grūtniecības aktīvi nodarbojos ar sportu, līdz ar to grūtniecības laikā izvēlējos nodarbības ūdenī, kuras no vienas puses ir saudzējošās, no otrās puses ļauj saglabāt aktivitāti gandrīz tādā pašā līmenī kā pirms grūtniecības. Ūdens deva man gan gandarījumu no fiziskās aktivitātes, gan miera sajūtu - tas viss palīdzēja sagatavoties dzemdībām. Draudzīga atmosfēra un profesionālā trenere padarīja nodarbības interesantas un efektīvas. Paldies Evitai par profesionalitāti un labu noskaņojumu katrā nodarbībā! Un vispār mums iet labi. Es pat dzemdēju ūdenī:) Tagad meitiņai Kristiānai jau gandrīz 2 meneši un mammai jau gribas sportot :)”.

 

Nodarbības ūdenī grūtniecēm

Evija (32 gadi, sieviešu veselības centra vadītāja)

„Ūdens ir tā vieta, kur jūtos mierīga. Ūdens relaksē ne tikai prātu, bet arī visu ķermeni. Šobrīd esmu grūtniecības 30 nedeļā un jau kādu laiku aktīvi piedalos ūdens aerobikas nodarbībās. Ļoti svarīga ir ūdens kvalitāte, baseins, kurā notiek nodarbības - tāpat treneres pieredze. To visu esmu atradusi Evitas nodarbībās.

Gatavojoties dzemdībām ūdens aerobika palīdz sagatavot ķermeni, muskulatūru, kā arī sirdi gaidāmajam notikumam. Šajos trenniņos ir iespēja saudzēt sevi kā grūtnieci, bet tanī pat laikā vingrināt, kāju, gurnu, muguras, roku muskulatūru un kas nav mazsvarīgi stiprināt sirdi bez pārāk lielas slodzes.

No šobrīdējās pieredzes viennozīmīgi gribētu ieteikt jebkurai grūtniecei izvērtēt ūdens aerobikas priekšrocības, sev un sava bērniņa veselībai .

 

Aerobika ūdenī sievietēm

Irēna (32 gadi, vecākā kasiere)

„Manā gadījumā- aerobika ūdenī- bija lieliska izeja no grūtās situācijas. Divus mēnešus atpakaļ, divas reizes nedēļā sāku apmeklēt nodarbības, jo pēc meitiņas piedzimšanas (ķeizargrieziens) ārsti aizliedza jebkādu slodzi uz mugurkaulu. Jau pēc pirmās nodarbības sāku just vieglumu savā ķermenī. Bet pats galvenais, visu dienu esmu mundra un labā noskaņojumā, esmu kļuvusi slaidāka, bet mana āda gludāka un tvirtāka. Trenere Evita ir lieliska sava darba lietpratēja- īsts speciālists!.

 

Aerobika ūdenī sievietēm

Inese (45 gadi, personāla inspektore)

"Aerobiku ūdenī apmeklēju kopš 2006. gada divas reizes nedēļā. Man nodarbības ir kā terapijas kurss- uzlabojas garastāvoklis, pašsajūta, kā arī fiziskā izturība. Liels paldies trenerei Evitai par interesantajām un aizraujošajām nodarbībām. Pateicoties viņai, es pievarēju savas lielākās bailes- bailes no ūdens. Paldies Evitai par to!”.

 

 

Aerobika ūdenī vīriešiem

Elvis (vīrietis labākajos gados, datorspeciālists)

"Tas ir mīts, ka ūdens aerobika domāta tikai sievietēm. Iesaku jebkuram pamēģināt un tad dot savu novērtējumu. No pirmā acu uzmetiena liekas, kas tad tur ir, viss tik vienkārši, nekādas slodzes, tikai jākustas slapjumā. Patiesībā, lai precīzi izpildītu treneres dotos vingrinājumus, ir diezgan jānopūlas, jo taču gribas sekot līdzi mūzikas ritmam, jāpārvar ūdens pretestība un jāspēj saglabāt līdzsvars. Tikai nedodot nekādas atlaides sev un, vingrojot ar pilnu atdevi, var sajust patieso baudījumu, ko dod mūzika, vingrojuma temps un dažādie palīgrīki. Ūdens aerobika nav tikai roku un kāju vicināšana, jo talkā tiek ņemta arī dažāda ūdens aerobikas atribūtika - bumbas, "makaroni", hanteles u.c., kas padara nodarbību daudzveidīgu, dinamisku un aizraujošu. Pamēģiniet un jūs jutīsiet, kā strādā vēdera prese, roku un kāju muskulatūra!!!”.

 

Peldētapmācība bērniem

Elza (12 gadi skolniece)

              „Jau piecus gadus divas reizes nedēļā apmeklēju peldētapmācības nodarbības. Sākumā mācījos peldēt. Kad iemācījos, tad ārsts rekomendēja turpināt apmeklēt nodarbības, lai apturētu jostas daļā veidojošos lordozi. Pašlaik nodarbības apmeklēju, lai uzlabotu savu stāju un veselību, kā arī vienkārši sava prieka pēc, jo no visām sporta nodarbībām, peldēšana man ir vismīļākā un trenerīte visforšākā”.

             

Peldētapmācība pieaugušajiem

Jānis (26 gadi, biroja darbinieks)

              „Iemācīties pareizi peldēt gribēju jau agrāk, bet tā arī nebija sanācis to izdarīt. Sākot apmeklēt peldēšanas nodarbības, samērā ātri (pāris mēnešos) apguvu pareizas peldēšanas tehnikas pamatus. Šobrīd turpinu gan apmeklēt nodarbības (vienu reizi nedēļā), gan arī tāpat vien ik pa laikam dodos uz baseinu peldēt. Peldēšana, manuprāt, ir lieliska fiziska aktivitāte, kas ievērojami uzlabo pašsajūtu, turklāt pareizas peldēšanas tehnikas pārzināšana dod arī papildus pārliecinātību par sevi”.

 

            Peldētapmācība pieaugušajiem

          Tatjana (22 gadi)

                      „Sākt apmeklēt peldētapmācības nodarbības un iemācīties peldēt mani motivēja tas, ka:

1. Ūdens palīdz noņemt stresu un sasprindzinājumu, ik sevišķi pēc spēka treniņiem, kas man ir ļoti svarīgi, jo nodarbojos ar jāšanas sportu.

2. Protams, arī tāpēc, kā mēs visi labi zinām, peldēšana ir ļoti ieteicama un veselīga.

3. Un pats galvenais- vēl nesen peldēt nepratu nemaz, jutu paniskas bailes, bet iemācīties ļoti gribējās. Pavisam nejauši atradu sludinājumu, ka trenere māca peldēt gan pieaugušos, gan bērnus. Pierakstījos uz nodarbību un jau pēc 3 mēnešiem iemācījos pareizi peldēt trijos no peldēšanas veidiem. Turpinu apmeklēt nodarbības 3 reizes nedēļā un ar rezultātu esmu ļoti apmierināta!”.

 

Ārstnieciskā vingrošana ūdenī

Eva (31 gads, finanšu konsultante)

„Ņemot vērā sēdošo darbu un tā radītās problēmas kā muguras sāpes un sasprindzinājumu plecu zonā, kas izraisa asinsrites traucējumus, izlēmu apmeklēt peldēšanas nodarbības. Apmeklēju ārstnieciskās peldēšanas nodarbības 1 līdz 2 reizes nedēļā. Esmu ļoti apmierināta ar nodarbībām, jo regulāri tās apmeklējot ne vien mazinās iepriekšminētie traucējumi, bet to rezultātā arī nostiprinu imūno sistēmu un vienkārši atbrīvojos no ikdienas stresa un noguruma. Pēc nodarbības veselīgs miegs ir garantēts!”.

 

Peldētapmācība pieaugušajiem

Elvis (vīrietis labākajos gados, datorspeciālists)

„Sāku apmeklēt baseinu 1 reizi nedēļā, jo vēlējos iemācīties peldēt. Nav jau tā, ka galīgi nemācēju, bet uz ūdens jutos nedroši. Nebija pārliecība par sevi, nezināju, cik lielu attālumu spēšu nopeldēt, vai pietiks elpas, vai pietiks spēka. Regulāri peldot, iemācījos brīvāk justies ūdenī, pamazām atbrīvojos no sasprindzinājuma, kas traucēja veikt garākus peldējumus. Līdz ar iemaņām, radās vēlme ne tikai peldēt, bet peldēt pareizi. Treneres pavadībā sāku apgūt peldēšanas stilus, izkopt peldētāja stāju, kas ietver roku, kāju pareizu kustību, elpošanu, atbrīvotību, ātrumu. Iegūtās īpašības man palīdz brīvi justies ne tikai baseinā, bet arī okeānā. Iespēja peldēt dažādos stilos, peldēšanu padara daudzveidīgāku, interesantāku. Tā ir viena no sporta aktivitātēm, kuru var izmantot visu gadu. Un protams, nevar aizmirst par labumu, ko tā dod veselībai. Jauku plunčāšanos!!!".

 

Peldētapmācība pieaugušajiem

Anna (22 gadi, studente)

„Kad sāku peldēt apmācību pie treneres Evitas, peldēt nepratu nemaz. Izrādījās, ka nodarbības ir lielisks veids kā apvienot patīkamu ar noderīgu – ir gan jautri, gan interesanti, un arī laba fiziska slodze visam ķermenim. Trīs mēnešu laikā iemācījos peldēt 4 veidos un vēl dažus trikus. Nevaru beigt priecāties par rezultātiem un noteikti turpināšu nodarbības, lai pilnveidotu iemācīto!".