Kā cīnīties ar celulītu?

Kontakti:


Trenere: Evita Volkova

Tel: 29785626

 

Lai cīņa ar celulītu nestu kaut kādus augļus, ir nepieciešama milzīga apņemšanās, pacietība, kā arī ir jāievēro vairāki noteikumi. Tikai tas viss kopā var sniegt pozitīvu rezultātu.

 

1. Regulāra nodarbošanās ar sportu.

Parasti problemātiskās vietas ir vēders, gurni, dibens, ciskas, tāpēc tieši šo zonu muskuļus vajadzētu trenēt, regulāri un ilgstoši

apmeklējot sporta nodarbības. 

2. Pareizs uzturs.

Šeit jāņem vērā, ka ir produkti, kas veicina celulīta rašanos un attīstību, tāpēc tos vajadzētu ierobežot līdz minimumam: konditorejas izstrādājumi un konfektes, desas, žāvēta un kūpināta gaļa, konservi, saldējums un iebiezināts piens, saldi, gāzēti dzērieni.Produkti, kas ir ļoti veselīgi un kurus vajadzētu iekļaut ēdienkartē: dārzeņi un pākšaugi,  zivis un jūras produkti, veseli graudi, augļi un ogas.

3. Dzert daudz ūdeni.

Ieteicamie dzērieni: ūdens, minerālūdens, zāļu tējas, zaļā tēja, dabīgās sulas.

4. Regulārs naktsmiers.

Tas nozīmē, ka ir kārtīgi jāizguļas. Vislabāk ir, ja gulēt aiziet līdz plkst. 23.00 un augšā ceļas ne vēlāk par plkst. 8.00. Ideāls režīms – gulēt iet plkst. 22.00 un augšā celties plkst. 6.30.

5. Izvairīties no stresa.

Viegli pateikt, grūti izdarīt, taču nāksies pacensties. Skaistums prasa upurus. Stresa situācijās jāmēģina atslābināties.

6. Kosmētiskie anticelulīta līdzekļi.

To izvēle, daudzums un kvalitāte ir atkarīga no iespējām. Piedāvājums ir plašs, viss ir atkarīgs no tā, cik lielu summu nav žēl ziedot šim mērķim.

 

Sāc jau šodien ievērot šos 6 galvenos priekšnoteikumus, lai tiktu vaļā no celulīta un pieraksties uz jebkuru ūdens fitnesa nodarbību!

 

Atpakaļ