Peldētapmācība bērniem

No 1-4 gadu vecumam

mazajiem piedāvāju sadraudzēties ar ūdeni, spēt atbrīvoties baseinā, pareizi iemācīties gulēt uz ūdens, pareizi elpot un pareizi kustināt rociņas un kājiņas. Tā kā nodarbības notiek spēļu un rotaļu formā, tad Tavs mazais ar smaidu baudīs ūdens priekus. Tas ir ļoti svarīgi, jo peldētapmācības nodarbībās gūtās iemaņas nekad neizzūd un saglabājas uz visu atlikušo mūžu. Individuāla pieeja katram, ņemot vērā vecumu un psiholoģisko sagatavotību!

 

        NO 5-9 GADU VECUMAM

    Jo agrāk bērns pieradīs pie ūdens un iemācīsies peldēt, jo agrāk un pilnīgāk ūdens pozitīvā ietekme atspoguļosies uz bērna organismu. Nodarbību laikā bērns iemācās brīvi un pareizi turēties uz ūdens, pastiprinātu uzmanību pievēršot pareizai, ritmiskai elpošanai un ķermeņa stāvoklim. Iemācās vienu vai vairākus peldēšanas stilus, kas nākotnē palīdz izvairīties no nelaimes gadījumiem uz ūdens. Peldētprasme ne tikai uzlabos bērna fizisko un psiholoģisko stāvokli, bet arī vispusīgi attīstīs un norūdīs, kas ļaus sekmīgi pretoties dažādām saaukstēšanās slimībām. Nodarbības ir interesantas, vispusīgas un tendētas uz balsta kustību aparāta attīstību, muskuļu pamatgrupu attīstīšanu, stājas korekciju, svara un plakanās pēdas kontroli. Individuāla pieeja katram, ņemot vērā vecumu un fizisko sagatavotību.

 

        NO 10-14 GADU VECUMAM

   

Ja nav apgūti peldēšanas pamati, pirmās peldēšanas prasmes un iemaņas, tad jāsāk ar tām. Ja turpināt pilnveidot gūtās iemaņas, tad nodarbībās tiek uzlabota visu peldēšanas veidu tehnika, attīstītas visas fiziskās īpašības, veiksmīgi rosināts sacensību gars, spēja būt disciplinētam, vēlme piedalīties sacensībās, spēt cīnīties līdz galam, nepadoties, audzināt savu raksturu. Bērni ir pārliecināti sevī, veikli un prasmīgi peldētāji. Individuāla pieeja katram, ņemot vērā vecumu un iepriekšējo sagatavotību!

 

Peldēšanas stili

Vairāk par peldēšanu

Nodarbību grafiki