Ieteicamie produkti

 JAUNUMI   |   INTERESANTI   |   ATSAUKSMES

Kontakti:


Trenere: Evita Volkova

Tel: 29785626

E-pasts: .

 

Ja vēlies attīrīt organismu un tikt vaļā no liekajiem kilogramiem:

Programma Colo-Vada Plus

fizioloģiska, pakāpeniska, kompleksa attīrīšanās programma pieaugušajiem

 

Programma Kolo-Vada (Colo-Vada) plus - pakāpeniska 14 dienu programma, fizioloģiska, droša, efektīva, kura ļauj īsā laikā atjaunot organisma izvadsistēmu darbu un dod spēcīgu impulsu to pašregulācijas atjaunošanai. Programmu ar labiem rezultātiem ASV lieto 30 gadus, Krievijā 8 gadus.

Jebkuras hroniskas saslimšanas gadījumā ir lietderīgi veselības atjaunošanu sākt ar organisma attīrīšanu. Attīrīšanai ir milzīga nozīme, jo tā „iedarbina” veselības atjaunošanas procesus organismā. Programmā ir ņemtas vērā visas kuņģa- zarnu trakta un izvadsistēmu darbības īpatnības, tajā ietilpst antiparazitārā aizsardzība, ir pārdomāta derīgo baktēriju atjaunošana, fermentu aktivizēšana.

Kolo-Vada ir fizioloģiska, pakāpeniska, kompleksa attīrīšanās sistēma. Attīrīšanās procesā ietilpst īslaicīga ārstnieciska badošanās, kuras labvēlīgā ietekme ir nenovērtējama, jo tās laikā attīrās kuņģa-zarnu trakts, asinis, limfa, atjaunojas visu organisma sistēmu darbība, paaugstinās imunitāte, zūd liekie kilogrami.

Colo Vada plus lietojama vienkārši. Pirmās septiņas dienas var ēst, bet vēlams izvairīties no olbaltumvielas saturošiem produktiem (gaļa, piena produkti, rieksti). Ūdens jādzer apmēram divi litri dienā. Nākamās četras dienas, kad tiek lietoti Colo Vada pulveri, vēlams neēst, bet tad jāizdzer apmēram trīs litri ūdens dienā. Tālāk noslēdzošajās četrās dienās atkal atsāk ēst, bet pakāpeniski. Colo Vadu plus labāk sākt lietot dilstošā mēness fāzē (16.-17. mēness dienā). Sertificēts produkts.

 

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 53,00 Ls)

 

Ja vēlies sava organisma normālu un pareizu funkcionēšanu, uzlabot imunitāti un pašsajūtu:

Koraļļu ūdens- CORALMINE

70 dzīvības procesam svarīgimikroelementi  pieaugušajiem un bērniem

 

Koraļļūdens (Coral-Mine) ir minerālvielu avots (ap 70 mikro- un makroelementu ieskaitot kalciju jonu formā). Koraļļūdens struktūra ir analoģiska tai, kāda ir ūdenim cilvēka organisma šūnās. Tas atjauno organismam nepieciešamo optimālo iekšējo vidi. Koraļļu pulverim pievienotais sudrabs kavē patogēnās mikrofloras savairošanos.

Šis produkts uzlabo ūdens kvalitāti, neitralizē hloru, saista smago metālu sāļus, pesticīdus un citus kaitīgus piemaisījumus pārveidojot tos nekaitīgos savienojumos. Tas izmaina ūdens Ph padarot to sārmainu un ir spēcīgs antioksidants. Pateicoties pazeminātam ūdens virsmas spraigumam tas vieglāk iekļūst katrā organisma šūnā uzlabojot barības vielu transportu un atkritumvielu izvadīšanu. Šāds ūdens neuzkrājas organismā (neveido tūskas).

Ūdens ir viens no attīrīšanas procesa pamatelementiem. Gandrīz visas problēmas, kas cilvēkiem rodas veicot attīrīšanos ir saistītas ar ūdens trūkumu, kas izpaužas kā intoksikācija, organisma iekšējās vides paskābināšanās (Ph pazemināšanās), dažādas krīzes (galvas sāpes, slikta dūša, reiboņi, vājums). Attīrīšanās procesā nopietnu slodzi uzņem organisma izvadsistēmas, kas regulē iekšējo ūdens bilanci( limfātiskā, urīnizvades, elpošanas, ādas, un kuņģa-zarnu trakta). Ik dienas nepieciešams izdzert 2-3 litrus ūdens!

Koraļļūdens efektīvi palīdz izšķīdināt, izskalot un izvadīt no organisma visas kaitīgās, nevajadzīgās vielas, paaugstina imunitāti, uzlabo vispārējo fizisko un garīgo pašsajūtu. Iepakojumā 30 filtrpaciņas vienam mēnesim. Sertificēts produkts.

 

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 23,00 Ls)

 

Ja vēlies veicināt ātrāku organisma atjaunošanos un palēnināt novecošanās procesus

MIKROHIDRĪNS

antioksidants pieaugušajiem un bērniem

 

Uztura bagātinātājs Mikrohidrīns veicina organisma vispārēju veselības stāvokļa nostiprināšanu, efektīvu uzturvielu asimilāciju, bagātina uzturu ar papildus minerālvielām.
Mikrohidrīns - tas ir spēcīgs antioksidants, kas neitralizē un padara nekaitīgus brīvos radikāļus, kuri veidojas organismā tā dzīvības procesu rezultātā. Brīvo radikāļu skaits palielinās lietojot treknu uzturu, cukuru, kā arī nokļūstot organismā toksiskām ķīmiskām vielām.

Mikrohidrīns uzlabo starpšūnu bioloģisko vidi raksturojošos rādītājus: pH, virsmas spraigumu, impulsu vadāmību, tam piemīt antibakteriāla aktivitāte.
Katra Mikrohidrīna kapsula satur ar ūdeņradi bagātinātu silīciju, t.i. silīcija savienojumu ar ūdeņraža atomiem, kas ir modificēts tā, ka uz ārējā apvalka orbītas atrodas vāji saistīti papildus elektroni. Šis elektrons viegli tiek atdots brīvo radikāļu neitralizācijai. Šī ir vienīgā antioksidanta forma, kas pati atdodot elektronu nepārvēršas par brīvo radikāli, bet sadalās par asimilējamām minerālvielām - silīciju, kāliju, magniju, ūdeņradi un ūdeni.
Mikrohidrīns spēj strukturizēt ūdeni un organisma šķidrumus, tas samazina ūdens virsmas spraigumu, padarot to bioloģiski asimilējamāku, veicinot ātrāku šūnu hidratāciju, kas ir svarīgi šūnu funkcionēšanas uzlabošanā. Tāpēc produkts ir iekšējās enerģijas ražošanas stimulators, šī enerģija veicina organisma atjaunošanos un palēnina novecošanās procesus.

Mikrohidrīns (Microhydrin) – 21. gadsimta preparāts. Ietver sevī visus pēdējos zinātnes un tehnikas sasniegumus ūdens enerģētikas jomā. Pats aktīvākais un drošākais antioksidants pasaulē. Ūdeņraža enerģija apvienojumā ar dzīvu ūdeni paver brīnišķīgas perspektīvas cilvēka veselības un enerģētikas uzturēšanā. To var uzskatīt par ūdens enerģijas bateriju mūsu šūnām. Ja mikrohidrīnu pievieno ūdenim, tas iegūst unikālas ārstnieciskas īpašības. Šāds ūdens kļūst par dzīvu ūdeni, jo iegūst negatīvi lādētu oksidēšanās - reducēšanās potenciālu (ORP). Praktiski tā ir ar mērinstrumentiem konstatējama brīvo elektronu plūsma. Šie elektroni ir nepieciešami katrai mūsu organisma šūnai, lai aizsargātos pret brīvajiem radikāļiem. Viena glāze ūdens ar mikrohidrīnu ir līdzvērtīga tūkstošiem glāžu apelsīnu sulas. Iepakojumā 60 kapsulas. Sertificēts produkts.

 

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 28,00 Ls)

 

Ja vēlies samazināt savus liekos kilogramus, kontrolēt apetīti, nomākt tieksmi pēc saldumiem:

BIOSHAPE

sabalansēts aminoskābju komplekss pieaugušajiem

 

BioShape ir unikāls, sabalansēts aminoskābju komplekss, kas nodrošina optimālu olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu apmaiņas procesu regulāciju organismā. Aminoskābju komplekss principiāli atšķiras no citiem līdzīgiem produktiem. Šis produkts ir 4-5 reizes efektīvāks, nekā jebkuras olbaltumvielas, kas iegūtas no kviešiem, sojas vai kazeīna.

Produkta sastāvā ietilpst Super Citrimax (kālija un kalcija hidroksicitrāts) no garcīnijas augļu ekstrakta, kas paātrina tauku metabolisma procesu un kavē jaunu tauku slāņu veidošanos. Hroma polinikotināts veicina muskuļu stāvokļa uzlabošanos pie ķermeņa svara zaudēšanas, kas padara figūru pievilcīgāku un skaistāku.

Produktu iesaka lietot notievēšanas kursa laikā, sevišķi tiem, kas vēlas maksimāli samazināt lieko svaru bez tālākām tā svārstībām un izvairīties no jebkurām negatīvajām tievēšanas diētu sekām. Šis produkts palīdz regulēt apetīti, samazina celulīta veidošanos. BioShape nerada atkarību.

Nenovērtējama ir olbaltumvielu loma tievēšanas un muskuļu masas palielināšanas procesā. Pirmkārt, tās samazina apetīti, otrkārt - nostiprina muskuļus. Kompānijas RBC laboratorijās pēc uzturā lietojamo olbaltumvielu struktūras izpētes tika izstrādātas vienkāršas un nekaitīgas metodes, kas palīdz atbrīvoties no liekā svara un nostiprināt muskulatūru. Savienojot BioShape lietošanu ar regulāriem fiziskiem vingrojumiem un racionālu uzturu, jūs varat samazināt savus liekos kilogramus, kontrolēt apetīti, nomākt tieksmi pēc saldumiem. Iepakojumā 140 kapsulas. Sertificēts produkts.

 

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 34,00 Ls)

 

 

Ja vēlies notievēt, būt vesels, mundrs un enerģijas pilns:

Uzturvielu kokteiļa maisījums- veselīgam uzturam un svara kontrolei pieaugušajiem un bērniem

 

1. Daudz svarīgāko vitamīnu un minerālvielu, lai palīdzētu Jums nodrošināt ieteicamo diennakts devu.

2. Palīdz vieglāk iegūt vai kontrolēt vēlamo svaru (aizvietojiet dienas maltīti

ar uzturvielu kokteiļa maisījumu).

2. Daudz dabīgo šķiedrvielu , lai palīdzētu veicināt veselīgu gremošanas procesu.

3. Palīdz ilgi saglabāt sāta sajūtu.

4. Palīdz uzturēt enerģijas līmeni.

5. Palīdz saglabāt normālu holesterīna līmeni.

6. Veido slaidu muskuļu masu, īstenojot fitnesa programmu.

7. Stiprina imunitāti.

8. Ar 5 lieliskām garšām (zemeņu, šokolādes, vaniļas, tropisko augļu, cepumu un krēma).

9. Viegli pagatavojams- 250 ml piena ar zemu tauku saturu vai sulas , 2 ēdamkarotes kokteiļa maisījuma pulvera un sajauciet.

 

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 29,00 Ls)

 

            Ja vēlies skaistas un gludas kājas:

 Pretcelulīta un siluetu veidojošs krēms-Body contouring creme:

 

Pateicoties augļu un augu skābēm, savienojumā ar citām, īpaši piemeklētām sastāvdaļām, krēms:

1. Novērš “apelsīna mizas” efektu.

2. Izlīdzina un padara ādu tvirtāku.

3. Mitrina un mīkstina.

4. Atjauno ādas elastību.

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 19,00 Ls)

 

 

 

            Ja vēlies būt lieliskā formā, stiprs un enerģijas pilns:

 Individualizētais olbaltumvielu pulveris-PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM

 

Neatkarīgi no tā, vai Jūs vēlaties atbrīvoties no liekā svara vai palielināt svaru, tad sojas olbaltumvielu pulveris:

1. Mazina izsalkumu, palīdz ilgāk justies paēdušam.

2. Sievietēm palīdz veidot slaidus muskuļus, ja izmanto kā fitnesa programmas daļu.

3. Vīriešiem palīdz veidot lielisku ķermeņa reljefu un palielināt muskuļu masu, apvienojot ar regulāru fizisku slodzi.

4. Bērniem palīdz palielināt un sasniegt veselīgu svaru.

5. Viegli pagatavojams- vienu ēdamkaroti pulvera pievienojiet jebkuram ēdienam vai dzērienam.

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 24,00 Ls)

 

Ja vēlies, lai tavs mazais ērti un droši jūtas ūdenī:

Swimtrainer peldrņķis peldētapmācībai un atpūtai

 

SwimTrainer piepūšamie riņķi speciāli ir izstrādāti tā, lai ņemtu vērā bērna vecumu un spējas. Tas nozīmē, ka mazuļu iedzimtos peldēšanas refleksus („varžu reflekss”) var stimulēt agrā vecumā (no 3 mēnešiem) un pēc tam pakāpeniski iepazīstināt mazuli ar pareizu peldēšanas stilu ar spēles palīdzību.

SwimTrainer piepūšamo riņķu īpašības: - nodrošina ideālu pozu peldēšanai, - piepūšamās kameras neļauj izšļukt no riņķa, - ātrie aizspiedņi riņķa fiksācijas vienkāršībai uz bērna, - regulējama drošības siksna, lai neapgāztos. Visi trīs SwimTrainer piepūšamie riņķi izgatavoti no izturīga polimēra un tiem ir piecas piepūšamās kameras. Praktiski aizspiedņi nodrošina ātru un vienkāršu SwimTrainer fiksāciju, tādējādi nodrošinot mazuļa drošību uz ūdens.

1. Sarkanais- zīdaiņi no 3 mēnešiem var sākt pierast pie ūdens, nostiprināt iedzimto „varžu refleksu”, sākt iegaumēt horizontālu pozu ar sarkanā SwimTrainer piepūšamā riņķa palīdzību.

2. Oranžais- bērni vecumā apmēram no 2 līdz 4 gadiem var izmantot oranžo SwimTrainer riņķi, kurš ir mazāk peldošs (uz augšējās un apakšējās kameras apjoma izmaiņu rēķina) un tas ļauj koordinēt roku un kāju kustības.

3. Dzeltenais- bērni vecumā apmēram no 4 līdz 6 gadiem var izmantot dzelteno SwimTrainer riņķi, kurš ir vismazāk peldošs (uz augšējās un apakšējās kameras apjoma izmaiņu rēķina) un tas ļauj koordinēt roku un kāju kustības, pārejot uz patstāvīgu peldēšanu.

Zvani un pasūti pa tālr: 29785626 (īpašā cena- TIKAI 19,00 Ls)